Stravování a služby v obci

V obci Hamr na Jezeře se nabízejí pro návštěvníky a ubytované turisty tyto možnosti stravování.

Přímo v Autokempu Hamr na Jezeře se nachází GRANDKIOSEK u Pupana, kde naleznete nejen nápoje a základní potraviny i drogerii, ale o prázdninách v Pekárně také každý den vždy čerstvé pečivo a další zboží pro Váš pobyt.

V centru obce a poblíž naleznete nejen další stravovací zařízení, ale také budovu České pošty.

Na náměstí v Hamru na Jezeře stojí jako dominanta Hotel PACIFIK s restaurací a barem. Naproti hotelu Pacifik u silnice stojí Restaurace Hamr se svojí domácí kuchyní a po cestě směrem k hrázi Hamerského jezera nemůžete minout Restauraci Na hrázi s výhledem na Hamerské jezero. Za jezerem směrem k hradu Děvín nejdete lehce v lesním porostu Občerstvení Čtyřlístek. Přímo na hlavní pláži Hamerského jezera se v letních měsících v době koupací sezóny nacházejí kiosky s možností občerstvení.